• Pentru vizualizarea tarifelor te rugăm introdu perioada sejurului!
  • Cu mic dejun
Prețul a fost calculat pe baza celor mai bune tarife a următoarelor 90 de zile.

Cea mai convenabilă ofertă

Cel mai mic preț indicativ în următoarele 90 de zile: 225 ron / persoană / noapte, cu mic dejun, 23 - 24 mar.
Cel mai bun preț garantat
Acceptăm toate tipurile de carduri de vacanță
Detalii

Prezentare unitate de cazare

Situat la trei minute de gara Brasov, Centrul Civic, AFI Mall si la o foarte mica distanta de centrul orasului, Hotel Victoria Bulevard este locatia ideala pentru cazare in Brasov. Design-ul camerelor este concentrat pe crearea unei atmosfere relaxante, care oferă călătorului mult dorita stare de bine şi confort la cele mai înalte standarde. Oaspeții au la dispoziție GRATUIT paracare privata, statie incarcare masini electrice, wifi de mare viteza, jacuzzi, sauna si o sala de fitness dotata cu echipamente moderne. Hotelul dispune si de un restaurant a la carte pentru oaspeti, intim si elegant pentru orice ocazie din zi.

500214 Brașov, Bulevardul Victoriei 6-A (România)

Numele meu este Rudolf, îți mulțumim că ai ales site-ul Travelminit.ro! Alege Perioada sejurului, după care apasă click pe butonul "Rezervare", durează doar 2 minute.

Dacă ai nevoie de ajutor, contactează-ne cu încredere: info@travelminit.ro

Rezervare și tarife camere

Camera dubla standard cu baie (se poate solicita pat suplimentar) Camera dubla standard cu baie (se poate solicita pat suplimentar)

Vizualizează perioadele disponibile și prețurile
Camera dubla superior cu balcon (se poate solicita pat suplimentar) Camera dubla superior cu balcon (se poate solicita pat suplimentar)
  • WIFI
detalii

• balcon/terasă
Apartament junior cu 1 camera pentru 2 pers. (se poate solicita pat suplimentar) Apartament junior cu 1 camera pentru 2 pers. (se poate solicita pat suplimentar)

Evaluare 9.8
"Forte plăcută forte bine poziționat, prețuri ok serviciile faine … recomand cu încredere"
Diallo Amadou - grup
perioada sejurului 2 zile
De 1 săptămână
Dudu
Evaluare 10
"Am fost plăcut surprins de liniștea din camere chiar dacă e aproape de strada."
Cuplu tânăr
Ştefeşti
Evaluare 9.3
"Personal foarte amabil, apropiere de gara"
"Nu curgea apa cand se umplea jacuzzi-ul la o camera alaturata. Desi rezervarea a fost facuta pentru un adult si un copil de 16 ani, in camera am avut un singur set de prosoape, o singura pereche de papuci, un singur set de produse de baie (sapun, sampon, gel de dus, etc)"
Serban Adriana - familie cu copil mai mare
perioada sejurului 3 zile
Constanța

Pe baza recenziilor scrise de oaspețu cazați, Hotel Victoria Bulevard Brașov ai obținut scorul 9.8/10 pentru serviciile oferite.