Contact

Dragi Clienți,

Conform recomandărilor recente privind prevenirea răspândirii infectării cu noul tip de coronavirus, ne-am hotărât să reducem interacțiunea fizică. Am suspendat activitatea cu publicul la sediul Travelminit.

De aceea, în loc să ne aduceți tichete de vacanță pentru rezervări, recomandăm trimiterea voucherelor prin curier.

În cazul oricărei întrebări, stăm în continuare la dispoziția Dvs., ne puteți contacta telefonic prin call-center în fiecare zi între orele 9-17.

Nu există niciun caz confirmat în echipa noastră și ne dorim să rămână așa. Vă mulțumim pentru înțelegere și vă dorim multă sănătate!

For bookers

info@travelminit.com


+40-364-431-800

Eszter Nagy
Eszter Nagy
eszter@travelminit.com

Villo Darabos
Villo Darabos
villo@travelminit.com

Accommodations · Group booking · Team building

For property owners

mentor@travelminit.com


+40-364-431-813

Melinda Kiss
Melinda Kiss
melinda@travelminit.com

Pamela Szilagyi
Pamela Szilagyi
pamela@travelminit.com

Accommodation advertising · New accommodation

Marketing

marketing@travelminit.com

Rita Szilveszter
Rita Szilveszter
markman@travelminit.com

Directors

office@travelminit.com

Ferenc Rigo
Ferenc Rigo
ferenc@travelminit.com

Laszlo Buzogany
Laszlo Buzogany
laci@travelminit.com

Timea Ambrus
Timea Ambrus
timi@travelminit.com

Send us a message!

info@travelminit.com

You can find us here

Company name: TRAVELMINIT INTERNATIONAL SRL
TAX number: RO38869249
Registration number: J12/546/15.02.2018
Headquarters: 400267 Cluj-Napoca, Str. Gării, Nr. 21, în Liberty Technology Park, corpul D, intrarea D1, biroul 1B, Jud. Cluj, Romania